04 Oct, 2012

Brandul Muzeului Naţional Brukenthal din Sibiu a fost desemnat câştigătorul Premiului Special al programului „Cel Mai Promiţător Brand Românesc”
Marţi, 2 octombrie, a avut loc Gala de premiere a programului „Cel Mai Promiţător Brand Românesc”. La cea de-a treia ediţie a programului iniţiat de agenţia de branding şi design Seed Consultants, brandul Muzeului Naţional Brukenthal din Sibiu a fost desemnat câştigătorul Premiului Special. Din juriu au făcut parte Niels Schnecker, Elena Cristian, Redactor-Şef Income Magazine, Dan Tudoroiu, Brand Manager Income Magazine, Cristian Popa, Director CCSB şi Dochiţa Zenoveiov, Managing Director Seed Consultants.